O mně

+420 777 959 196

Jitka Peterková

“ Když jsem byla malá, tak mě místo hraní s panenkami bavilo prostříhávat toaletní papír (takový ten skládaný) a malovat si na něj a různě si ho překládat a zase stříhat a pozorovat, co to udělá, jak se změní. Babička mi místo hraček tedy kupovala toaletní papír a já byla spokojená. Dokázala jsem si takto hrát a tvořit celé dny, protože výsledek nebyl NIKDY STEJNÝ, pořád se dělo něco nového. To mi dávalo smysl a  zároveň mě to fascinovalo. A tak tvořím weby a webdesign, miluji svojí práci a často si opět připadám jak ta malá holka, jen technologie již trošku pokročila…“

Jak jsem se dostala k práci webdesignerky?

V životě jsem vyzkoušela různá zaměstnání. Šití, prodávání, administrativu, byla jsem manikérka a pak jsem osm let vedla eshopy a zprosředkovávala obchod s asijskými prodejci. Veškeré práce jsem však dělala hlavně pro peníze, cítila jsem uvnitř sebe, že mám na víc, že CHCI víc, že CHCI dělat činnost, která mě nejen živí, ale i naplňuje a baví. A pak v létě 2016 jsem o práci přišla takřka ze dne na den a byla postavena před otázku: Co dál?

Pár lidí v mém okolí se mě ptalo, proč nenabízím služby ohledně tvorby web stránek a správy webu, když mám bohaté zkušenosti s internetovým prostředím, na kterém jsem osm let působila a spravovala eshopy, reklamy, reklamy na soc. sítích apod. A pak mi to začalo docházet, vzpomněla jsem si na svou oblíbenou hračku z dětství – toaleťák (pokud nečtete od začátku,vše vysvětluji v první větě)  – jak moc mě bavilo tvořit a vymýšlet, vystřihovat a překládat a jako malá jsem měla nekončící fantazii a inspiraci k tvorbě.

Jsem webdesignerka.

A tak jsem se tedy rozhodla dělat práci, která navazuje na mojí oblíbenou činnost z dětství. Dnes mi však již nestačí papír, nůžky, barvičky, pastelky, dnes technologie pokročily. A tak se učím, studuji,objevuji, aplikuji nové postupy a metody v tvorbě webdesignu a hlavně mě to baví a činí spokojené i lidi kolem mě – mé klienty. Někdy sedím u projektu třeba do 6 hodin raních, když slíbím klientovi termín, tak to musí „klapnout“. Ale každý, kdo dělá práci, která ho naplňuje mi potvrdí, že čas utíká velmi rychle, když děláte, co milujete – v noci, nebo ve dne.

Jak tvořím weby?

Pracuji s redakčním systémem WordPress. Ten mi slouží jako jakási kostra, na kterou potom „věším“ ostatní prvky webu. WordPress je celosvětově rozšířený systém, má širokou komunitu uživatelů, internetové prohlížeče jej mají rádi a dobře jej zobrazují a nabízí mi spoustu možností vytvořit prakticky cokoliv,co klient požaduje s luxusním designem a funkčností.

Již to není jen o mně…

Práce je čím dál více a okolnosti mě přiměly k tomu, že spolupracuji s externisty. Nestíhala jsem již takový nápor poptávek vyřizovat sama. Mám kolem sebe velmi schopné a zkušené programátory, pro které je práce také radostí, tak jako pro mě. S tímto týmem jsem schopná nabídnout klientům prakticky jakoukoliv službu, ne jen WordPress, na který se specializuji.

Cenová kalkulace- nový web klidně od 7 tis.

Připravili jsme pro vás interaktivní cenovou kalkulačkuZDE. Navolte si služby, které požadujete a cena se vám začne tvořit a měnit dle vaší volby. Cena je orientační a vše je o vzájemné domluvě.